Traktorien varaosahaku

Etsi Tallenna hakuasetukset Tallennetaan..

Käyttämällä yllä olevaa hakutoimintoa löydät osat eri traktorimerkkeihin. Massey Ferguson alkuperäisosia löydät enemmän kirjautumalla sisään MF-omistajien tunnuksilla ja käyttämällä ostoskorin varaosien pikasyöttöä.

Hae MF-omistajien tunnuksia tästä >>

Yli 100 € ostoksille ILMAINEN TOIMITUS verkkokaupasta. Ei koske KONEET JA LAITTEET -ryhmän tuotteita. Voimassa vain verkkokaupassa.

Tuoteryhmät

Ohjeita

Yhteystiedot

Ruopankatu 8 (Ohikulkutien varrella, Kärsämäki/Urusvuori)
20360 Turku
Avoinna: ma-pe 8-17, la 9-14
Puh. 020 7459 704 *
palaute@turunkonekeskus.fi
www.turunkonekeskus.fi
Y-tunnus: 2961381-2

* Puhelunhinta:
lankapuhelimesta 8,28 snt/puhelu + 16,69 snt/min, matkapuhelimesta 8,28 snt/puhelu + 16,69 snt/min.

Verkkokaupan asiakaspalvelu

Rami Koivula 
puh. 040 350 8968 

Juuso Ruohonen 
puh. 050 338 2910 
juuso.ruohonen@turunkonekeskus.fi

Teppo Glad 
puh. 050 512 6660 
teppo.glad@turunkonekeskus.fi

Verkkokaupan hallinto ja ylläpito

Severi Brandt 
puh. 050 476 0317
severi.brandt@turunkonekeskus.fi

Turun myymälä

Asko Vesamo
Myymäläpäällikkö
puh. 0400 827 517
asko.vesamo@turunkonekeskus.fi

Sauli Reini
puh. 050 439 6449
sauli.reini@turunkonekeskus.fi

Tom Hell
puh. 050 321 3268

puh. 050 346 0461
heikki.mantyla@turunkonekeskus.fi

Työvaatteet ja painatukset

Jussi Muurinen
puh. 050 477 9877
jussi.muurinen@turunkonekeskus.fi

Toni Ketola
puh. 050 320 8531
toni.ketola@turunkonekeskus.fi

Varaosat

Tarvikeosat, IKH
puh. 020 7459 704 *


Massey Ferguson ja Turun Konekeskuksen työkoneet
puh. 020 7459 705 *

Maatalous-/työkonemyynti

Konemyynti puh. 020 7459 700
Katso lähin myyjäsi ja yhteystiedot nettisivuiltamme >>

Salon myymälä

Meriniitynkatu 11, 24100 Salo
Avoinna: ma-pe 8-17, la 9-14
Puh. 010 279 8008 *

Janne Tuominen
Myymäläpäällikkö
puh. 050 359 1400

puh. 050 479 3401
ilari.aaltonen@turunkonekeskus.fi

Tero Blomroos
puh. 050 564 1859
tero.blomroos@turunkonekeskus.fi

Jaani Haanpää
puh. 050 597 2724
jaani.haanpaa@turunkonekeskus.fi

puh. 050 573 3231
otto.kostiainen@turunkonekeskus.fi

puh. 050 479 3178
riikka.koli@turunkonekeskus.fi

* Puhelunhinta:
lankapuhelimesta 8,28 snt/puhelu + 16,69 snt/min, matkapuhelimesta 8,28 snt/puhelu + 16,69 snt/min.