Traktorien varaosahaku

Etsi Tallenna hakuasetukset Tallennetaan..

Käyttämällä yllä olevaa hakutoimintoa löydät tarvikeosat eri traktorimerkkeihin. Massey Ferguson alkuperäisosia pääset ostamaan kirjautumalla sisään MF-omistajien tunnuksilla ja siirtymällä ostoskoriin. Hae MF-omistajien tunnuksia tästä >>

Yli 100 € ostoksille ILMAINEN TOIMITUS verkkokaupasta. Ei koske KONEET JA LAITTEET -ryhmän tuotteita. Voimassa vain verkkokaupassa.

Tuoteryhmät

Ohjeita

Turun myymälän ja verkkokaupan asiakaspalvelu

Asko Vesamo
Myymäläpäällikkö
puh. 0400 827 517
asko.vesamo@turunkonekeskus.fi

Sauli Reini
puh. 050 439 6449
sauli.reini@turunkonekeskus.fi

Janne Tuominen
puh. 050 359 1400

Tom Hell
puh. 050 321 3268

Rami Koivula
puh. 040 350 8968

Aggregaatit

Vesa Hartikainen
puh. 050 570 7343
vesa.hartikainen@turunkonekeskus.fi

Työvaatteet ja painatukset

Tapani Uutela
puh. 050 439 5095
tapani.uutela@turunkonekeskus.fi

Jussi Muurinen
puh. 050 477 9877
jussi.muurinen@turunkonekeskus.fi

Verkkokauppa

Juuso Ruohonen
puh. 050 338 2910
juuso.ruohonen@turunkonekeskus.fi

Teppo Glad
puh. 050 512 6660
teppo.glad@turunkonekeskus.fi

Varaosat

Tarvikeosat, IKH
puh. 020 7459 704 *
Massey Ferguson ja Turun Konekeskuksen työkoneet
puh. 020 7459 705 *

Maatalouskonemyynti

Konemyynti puh. 020 7459 700
Katso lähin myyjäsi ja yhteystiedot nettisivuiltamme >>

Turun myymälän yhteystiedot

Ruopankatu 8 (Ohikulkutien varrella, Kärsämäki/Urusvuori)
20360 Turku
Avoinna: ma-pe 8-17, la 9-14
Puh. 020 7459 704 *
palaute@turunkonekeskus.fi
www.turunkonekeskus.fi
Y-tunnus: 2961381-2

* Puhelunhinta:
lankapuhelimesta 8,28 snt/puhelu + 7,00 snt/min, matkapuhelimesta 8,28 snt/puhelu + 17,00 snt /min.